بهائیت

جشن تولد خدا در بهائیت

میکائیل | شنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۰، ۰۶:۳۵ ق.ظ | ۱ نظر

خداجون تولدت مبارک ( سوالات بی پاسخ ۱۳)

یکی از ادعاهای حسینعلی نوری ادعای الوهیت یا همان ادعای خدایی است که به حول و قوه خداوند قادر متعالی ( خدای حقیقی جهان ) در این مجال و فرصتهای دیگر برخی از این ادعاهای پوشالی را مطرح و نقد و نقضهای آن را بیان می دارم .

در این قسمت یکی از این موارد که بسیار عجیب و مضحک است ار بیان می دارم . اشراق خاوری یکی از مبلغین قهار و نویسندگان بزرگ بهائیت در کتاب ایام تسعه در صفحه 50 در مورد روز دوم محرم الحرام سالروز تولد حسینعلی نوری می گوید : " فیا حبذا من هذا الفجر .........

استوی فیه جمال القدم علی عرشه العظیم الاعظم و فیه ولد من لم یلدولم یولد " ( چه صبح پربرکتی که در آن جمال قدم بر عرش خود مستقر شد و او که نه متود می شود و نه می زاید متولد شد ) با خواندن این عبارت انسان سالم العقل می پرسد :

مگر می شود کسی که متولد نمی شود متولد شود ؟ مگر می شود خدائی که متولد نمی شود روز تولد و سالروز تولد داشته باشد؟ آیا ممکن است نوزادی در عرش عظیم قرار بگیرد ؟ آیا ممکن است خدا پدر و مادر داشته باشد که از او متولد شود و در همان حال متولد نشود ؟ اگر او خداست و متولد شد پدر و مادرش هم باید خدایان قبلی باشند آیا ممکن است ؟ اگر در لحظه تولد در عرش بزرگ خود مستقر شده حتما خانه پدر حسینعلی عرش او بوده است و خوشا بحال مامائی که او را بدنیا آورده که به همین راحتی به عرش بیرگ او راه یافته است نکند او ملک مقرب الهی بوده است ؟ آیا عقل سالم این تناقضات مضحک را می پذیرد ؟ آیا نوشتن و قبول این ادعاهای پوشالی و خنده آور و پر از تناقض که حتی یک کودک نیز تناقض آن را می فهمد کار انسان عاقل است ؟ در عجبم این اشراق خاوری که آنها او را به عنوان مبلغ بزرگ خود می دانند چنین اشتباه بچه گانه ای را انجام داده است و شاید هم با تفکر در این اراجیف مغزش رسوب کرده بوده که چنین چیزی نقل کرده است . پاسخ را به عهده عاقلان میگذارم چون می دانم که بهائیان پاسخ منطقی و معقول نخواهند داشت .

  • میکائیل

نظرات  (۱)

مغز اینها از رسوب گذشته و شاید موریانه ها آن را خورده باشند اما حیف از موریانه که یک حشره پاک است مغز این خبیثها را بخورد !!!!!!

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی